Proč jet na LŠ Protos?

Přinášíme Vám výběr několika odpovědí z přihlášek účastníků tohoto ročníku:

“Protože už pár let hledám LŠ, která by mě zaujala natolik, abych se rozhodla na ni jet. A když jsem uviděla pro mě neznámý název a logo, rozklikla jsem ho. A tak nějak si myslím, že jsem konečně našla to, co jsem hledala.”

 

“Potřebuji načerpat novou inspiraci a motivaci dál pracovat pro oddíl a skauting obecně.”

 

“Vždycky jsem chtěl absolvovat LŠ a zde se mi líbí mimo duchovního zaměření i koedukovaný model a možnost získání OČK.”

 

“Dozvědět se něco nového o Nejvyšší Pravdě a Lásce. A poznat nové lidi kteří jsou stejně zaměření jako jsem já.”

 

“Rozšířit si obzory, něco zajímavého se dozvědět, užít si několik dní v přírodě…”

 

“Protože znám členy instruktorského týmu a myslím, že by pro mne mohla být tato lesní škola užitečná.”

 

“Zajímá mně zvlášť téma duchovní výchovy. Protos by určitě byl pro mně inspirace a také kvůli možnosti získání OČK Myšlenkové základy a historie skautingu.”

 

“Protože mám víru, ale hledám Boha. Jsem zmatená, potřebuji řadu věcí ujasnit a získat hlubokou víru, která mi tolik chybí.”

 

“Ne že bych byla nějak skautsky vyhasla, nicméně není nic lepšího než vyjet na nějakou akci s hvězdným nebem nad hlavou. Před rokem jsem se nechala pokřtít, víra je ve mě zakořeněna od malička, ale dá se říct, že se stále hledám. Proto jsem zajásala, když jsem viděla nově vzniklou LŠ Protos. Ráda se rozvíjím a skautské vzdělávání mi to umožňuje :)”

 

“Potřebuji povzbudit v skautské činnosti, dochází mi “skautská šťáva…”

 

“Nabrání nové energie do skautské činnosti; duchovní, ekologický, historický rozvoj; zážitky, atmosféra.”

 

“Chtěl bych se posunout dál při hledání nejvyšší Pravdy a Lásky a setkat se s lidmi, se kterými o těchto věcech mohu diskutovat. Cítím, že při práci na úrovni střediska se vytrácí taková ta “skautská šťáva”. Rád bych se zase dotknul opravdové hloubky našich myšlenkových základů.”

Komentáře k příspěvku “Proč jet na LŠ Protos?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *